Szanowne Panie,

 Mam zaszczyt zaprosić Panie na bezpłatne szkolenie dla pielęgniarek rodzinnych organizowane w ramach projektu pn. „Realizacja Programu Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi w województwach lubuskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim”, którego realizatorem jest Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Poznaniu. Projekt ten jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w latach 2014-2020.

Spotkanie będzie dotyczyć profilaktyki, leczenia i opieki nad pacjentami z nowotworami głowy i szyi. Konferencja zaplanowana jest na 17 marca 2022 roku o godzinie 10:00.  Ze względu na obowiązujące warunki epidemiczne, odbędzie się ona w formie online. Agenda oraz link do spotkania zostanie przekazany drogą mailową na wskazany wcześniej adres.

Warunkiem udziału w spotkaniu jest zgłoszenie pod
nr tel. 61 88 50 729 lub mailowo na adres pngs@wco.pl do 28 lutego br.
Ilość miejsc jest ograniczona.

 Aktualizacja: W związku z małą ilością zgłoszeń konferencja zostanie przełożona na inny termin. Osoby które wysłały swoje zgłoszenie zostaną poinformowane drogą mailową o nowym terminie.

Z wyrazami szacunku,

prof. zw. dr hab. n. med. Wojciech Golusiński
Kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Głowy, Szyi i Onkologii Laryngologicznej Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Poznaniu
Prezes Polskiego Towarzystwa Nowotworów Głowy i Szyi
Autor Programu Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi